Про премію

Про премію

НАЦІОНАЛЬНА РЕСТОРАННА ПРЕМІЯ СІЛЬ

Національна ресторанна премія СІЛЬ® – головна щорічна подія для професіоналів ресторанної індустрії та гостей закладів, які активно стежать за розвитком ресторанного бізнесу в Україні.

Попри усі випробування, ресторанний бізнес України постійно еволюціонує, а разом з ним розвивається і Національна ресторанна премія СІЛЬ®. За роки існування премії відбувся відчутний якісний стрибок індустрії.

Премія заснована Андрієм Скіп’яном, керівником компанії Hoteliero, в 2013 році.

Від самого початку організатори премії мали на меті консолідацію вітчизняних представників ресторанної індустрії.
На сьогоднішній день премія збирає більше 2 000 номінантів за рік! Ресторани, бари та заклади іншого формату претендують на звання найкращих у одній із 18 номінацій. Перелік номінацій переглядається щорічно, у відповідності до стану галузі та досвіду команди попередніх років.

Місія премії з роками лишається незмінною – розвиток ресторанної галузі України, об’єднання найкращих та формування якісних орієнтирів, на які можна рівнятися.

Принципи, якими послуговується премія: чесність, об’єктивність та незалежність оцінювання, а також професіоналізм експертів та членів журі.

Об’єктивність національної премії СІЛЬ® підкріплена постійним супроводом компанії-аудитора Grant Thornton, котра започаткована у 1924 та сьогодні є однією з провідних компаній з незалежного аудиту у світі.

До складу членів журі Національної ресторанної премії СІЛЬ® входять провідні фахівці ресторанної сфери України: представники ресторанів-переможців минулих років, ресторатори, шеф-кухарі, сомельє, шеф-бармени і лідери думок.

Протягом року ми тричі проводимо зібрання журі. Під час зборів, члени журі разом з представником компанії-аудитора ознайомлюються та обговорюють методологію премії, визначають фіналістів і голосують за переможців.

Фінальному голосуванню передують шість місяців відвідування закладів-фіналістів. Кожен заклад-фіналіст відвідується 4 рази різними членами журі. За результатами відвідування виставляються оцінки відповідно до діючої методології, за такими показниками: кухня, атмосфера, спеціалізація та сервіс. Оцінювання відбувається у особистих кабінетах членів журі, доступ до котрих мають лише журі та аудитор. Остаточні підрахунки голосів здійснюються організатором премії та аудитором, і є абсолютно конфіденційною інформацією до моменту оголошення.

Невід’ємною частиною премії є партнери, котрі підтримують її. Ми пишаємось такою командою, адже серед компаній-партнерів зосереджені лідери ресторанної галузі.

В кінці року проходить грандіозна церемонія нагородження найкращих ресторанів. Подія, що сповнена шалених емоцій! Святу передує колосальна попередня робота, підготовка до вечора розпочинається практично від початку року.

Вже дев’ять років команда премії СІЛЬ® вболіває за розвиток ресторанної галузі України. І 28 листопада 2021 року відбудеться IX церемонія нагородження! 18 переможців отримають знак якості для свого закладу – мідну сковорідку французького бренду de Byuer.

Ресторатор Сава Лібкін – один з тих, хто поклав старт якісним змінам і новаціям у ресторанній індустрії України. Будучи візіонером премії, Савелій сприяв становленню, якісній організації та популяризації заходу. Обраний вектор розвитку і його підтримка стали запорукою того, що Національна ресторанна премія СІЛЬ® стала головною подією ресторанної індустрії країни.

Contact Us

Маєте запитання? Напишіть нам