Про премію

Про премію

НАЦІОНАЛЬНА РЕСТОРАННА ПРЕМІЯ СІЛЬ

Національна ресторанна премія СІЛЬ заснована Андрієм Скіпьяном, керівником компанії Hoteliero, в 2013 році.

Ресторанна премія – головна щорічна подія для професіоналів ресторанної індустрії та гостей закладів, які активно стежать за розвитком ресторанного бізнесу в Україні.

Головний знак якості, який отримує переможець премії, мідна сковорода французького бренду de Byuer.

До складу членів журі премії входять провідні фахівці ресторанної сфери України і підприємці: керівники українських асоціацій шеф-кухарів, ресторатори, експерти вузькоспеціалізованих напрямків (хлібопечення, барної індустрія, у галузі кави, вина, пива, кондитерських виробів).

Візіонер премії – ресторатор Сава Лібкін

Успішний український ресторатор з 24-річним стажем. Засновник компанії «Ресторани Сави Лібкіна». Власник ресторанів «Дача», «Компот», Tavernetta, «Стейкхаус. М’ясо та вино», «Стейкхаус», «Риба в огні» в Одесі та Києві, колумніст, автор бестселерів «Моя Одеська кухня» і «Одеське застілля від Привозу до Дерибасівської».

Сава Лібкін один з тих, хто поклав старт якісним змінам і новаціям у ресторанній індустрії України. Його знання, досвід і професіоналізм лягли в основу філософії ведення бізнесу і становлення нових українських ресторанних брендів.

Сава Лібкін підтримує і розвиває ресторанну індустрію країни не тільки з практичної, а й ідеологічної сторони. З моменту заснування і протягом вже семи років існування Національної ресторанної премії СІЛЬ®, Савелій, будучи візіонером премії, сприяв становленню, якісній організації та популяризації заходу. Обраний вектор розвитку і його підтримка стали запорукою того, що в короткі терміни Національна ресторанна премія СІЛЬ® стала головною подією ресторанної індустрії країни.

Contact Us

Маєте запитання? Напишіть нам