Як визначається переможець

Як визначається переможець

 

Склад номінантів премії формується з двох груп:

I група — заклади-самономінанти, які подали заявки через сайт премії в оголошений організатором термін.

II група — заклади-номінанти, висунуті експертами премії.

 

Формування складу номінантів премії:

1. Експерти премії голосують за заклади в два етапи:

I етап. Експерт вносить в онлайн-анкету кращі, на свою думку, заклади в кожній номінації в обласному центрі та області, де проживає. Кількість необмежена.

II етап. Експерт вносить в онлайн-анкету кращі, на свою думку, заклади в кожній номінації в Україні, за винятком міста і області, де проживає. Кількість необмежена.

Експерт має право не висувати номінанта, якщо, на його думку, в номінації немає закладів, які відповідають критеріям номінації.

2. Організатор премії формує списки в кожній номінації за підсумками голосування експертів. Всі збіги перетворюються в кількість голосів. Список закладів від експертів премії Організатор передає Аудитору.

3. Після підтвердження результатів Аудитором премії результати голосування експертів передаються членам журі для ознайомлення.

 

Формування складу фіналістів премії:

1. Список закладів-фіналістів премії затверджується під час зборів членів журі в присутності Аудитора премії.

2. У кожній із 18 номінацій статус фіналіста премії отримують 8 закладів.

3. Якщо заклад-фіналіст припиняє свою діяльність до ІX церемонії нагородження Національної ресторанної премії СІЛЬ (28.11.2021), Організатор виключає його з номінації. Право на статус фіналіста премії наступному закладу по рейтингу голосуванню експертів не передається.

4. Визначення переможців премії засновано на професійній оцінці членів журі премії за допомогою відвідування закладів-фіналістів.

 

Оцінка фіналістів членами журі премії:

1. Кожен заклад-фіналіст премії відвідують не менше чотирьох членів журі, які є експертами у спеціалізації закладу, у період з 10 червня по 10 жовтня. Терміни відвідування закладів членами журі премії можуть бути продовжені до 30 жовтня, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні.

2. За підсумками відвідувань кожного закладу-фіналіста член журі надає копію чека (підтвердження оплати) і проставляє оцінку у своєму особистому кабінеті.

3. Оцінки всіх членів журі по кожному ресторану підсумовуються для виведення загальної оцінки фіналіста шляхом визначення середнього арифметичного значення.

4. Результати відвідуваня фіналістів Організатор премії презентує членам журі в присутності Аудитора премії на фінальних зборах за тиждень до церемонії нагородження.

5. Голосування за переможця в кожній номінації за підсумками відвідування закладів проходить під час зборів журі. Аудитор премії підтверджує протокол зборів і його результати.

 

Оголошення переможців премії:

Аудит премії проводить незалежний аудитор – компанія Grant Thornton (Ukraine)

Переможці премії будуть названі на урочистій церемонії нагородження Національної ресторанної премії СІЛЬ® 28 листопада 2021 року в КВЦ «Парковий», м. Київ.