ВІТАЛІЙ ГУРАЛЕВИЧ
ВІТАЛІЙ ГУРАЛЕВИЧ
СПІВЛАСНИК ТА БРЕНД-ШЕФ

Співвласник та Бренд-шеф ресторації Хата (ресторан сучасної укр кухні). Віталій досліджує українську кухню та локальні продукти. Особливо цікавиться історією козацької кухні та дикоросів

Регулярно виступає у ролі судді кулінарних конкурсів, є членом Асоціації шеф-кухарів України.

Займається ресторанним консалтингом. Навчався в Баскському кулінарному центрі (Сан-Себаст’ян, Іспанія) та кулінарній школі Ферранді в Парижі. .
В 2021 році видає книгу про дикороси та їх користь застосування в українській кухні. Філософія шефа — відтворення старовинних рецептів у сучасній кухні України. Віталій використовує рецепти 1900-1930-х рр. Не дивлячись на те, що в книгах початку 1900-х рр. немає калькуляції, а є просто опис страв, шеф проробляє смак. Шеф-кухар, співавтор першого видання з кулінарної дипломатії України Ukraine: Food and History (Україна. Їжа та історія).
Також потрапив у книгу «101 історія успіху народжена в Україні» (видавництво «Логос» 2021 рік ), це видання стане цінним інформативним джерелом для учнів, студентів, учителів, викладачів та всіх, хто хоче розвиватися, книга буде представлена в усіх навчальних закладах у бібліотеках.