The award ceremony will take place
November 28, 2021

Як визначається переможець

Як визначається переможець

 

Склад номінантів премії формується з двох груп:

I група — заклади-самономінанти, які подали заявки через сайт премії в оголошений організатором термін.

II група — заклади-номінанти, висунуті експертами премії.

 

Формування складу номінантів премії:

1. Експерти премії голосують за заклади в два етапи:

I етап. Експерт вносить в онлайн-анкету кращі, на свою думку, заклади в кожній номінації в обласному центрі та області, де проживає. Кількість необмежена.

II етап. Експерт вносить в онлайн-анкету кращі, на свою думку, заклади в кожній номінації в Україні, за винятком міста і області, де проживає. Кількість необмежена.

Експерт має право не висувати номінанта, якщо, на його думку, в номінації немає закладів, які відповідають критеріям номінації.

2. Організатор премії формує списки в кожній номінації за підсумками голосування експертів. Всі збіги перетворюються в кількість голосів. Список закладів від експертів премії Організатор передає Аудитору.

3. Після підтвердження результатів Аудитором премії результати голосування експертів передаються членам журі для ознайомлення.

 

Формування складу фіналістів премії:

1. Список закладів-фіналістів премії затверджується під час зборів членів журі в присутності Аудитора премії.

2. У кожній із 18 номінацій статус фіналіста премії отримують не менш 7 закладів.

3. Якщо заклад-фіналіст припиняє свою діяльність до VIIІ церемонії нагородження Національної ресторанної премії СІЛЬ (29.11.2020), Організатор виключає його з номінації. Право на статус фіналіста премії наступному закладу по рейтингу голосуванню експертів не передається.

4. Визначення переможців премії засновано на професійній оцінці членів журі премії за допомогою відвідування закладів-фіналістів.

 

Оцінка фіналістів членами журі премії:

1. Кожен заклад-фіналіст премії відвідують не менше чотирьох членів журі, які є експертами у спеціалізації закладу, у період з 8 липня по 15 жовтня. Терміни відвідування закладів членами журі премії продовжені до 30 жовтня, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні.

2. За підсумками відвідувань кожного закладу-фіналіста член журі надає копію чека (підтвердження оплати) і проставляє оцінку в онлайн-анкеті.

3. Оцінки всіх членів журі по кожному ресторану підсумовуються для виведення загальної оцінки фіналіста шляхом визначення середнього арифметичного значення.

4. Результати відвідуваня фіналістів Організатор премії презентує членам журі в присутності Аудитора премії на фінальних зборах за тиждень до церемонії нагородження.

5. Голосування за переможця в кожній номінації за підсумками відвідування закладів проходить під час зборів журі. Аудитор премії підтверджує протокол зборів і його результати.

 

Оголошення переможців премії:

Аудит премії проводить незалежний аудитор – компанія Grant Thornton (Ukraine)

Переможці премії будуть названі на урочистій церемонії нагородження Національної ресторанної премії СІЛЬ® 29 листопада 2020 року в КВЦ «Парковий», м. Київ.