Конкурс MHP Innovation Lab: реалізуйте свої проєкти за підтримки МХП

Агрохолдинг МХП відкриває прийом ідей до конкурсу MHP Innovation Lab, завдяки якому інноватори зможуть реалізувати B2B та B2C проєкти спільно з компанією. Пропонувати ідеї можуть стартапи, бізнес, кулінари, представники HoReCa, студенти, викладачі, науковці, маркетологи, фудблогери, технологи та всі, кому цікаві інновації у фуд індустрії. Конкурс проводиться у партнерстві з платформою кейс-чемпіонатів CASERS.

«MHP Innovation Lab — це конкурс для тих, хто відкрито дивиться на світ, мріє про те, як зробити його кращим, прокидається серед ночі від геніальних думок та ідей, заряджений на дію та результат. Ми шукаємо інсайти, сміливі ідеї та інноваційні рішення, які допоможуть МХП бути ще більш клієнторієнтованою, динамічною та сучасною компанією», — поділився ідеологією Микола Такзей, директор департаменту інновацій агрохолдингу МХП.

Компанія трансформується із сировинної в кулінарну: відкриває різні формати магазинів, започатковує нові бізнес-моделі, виходить на ринок з новими продуктами, аби бути актуальною для споживача. MHP Innovation Lab — ще один крок на цьому шляху, у межах якого холдинг відкритий до ідей та готових проєктів у трьох напрямах:

Чому варто брати участь?

Автори ідей отримають комплексну підтримку від МХП: зворотний зв’язок щодо ідей, знання про тренди у агросфері. Також на всіх охочих чекає серія онлайнових освітніх подій про нові можливості у фуд індустрії.

Для бізнесу, стартапів, представників HoReCa це нагода вивести свій проєкт на новий рівень та запуститися на комерційній основі разом з МХП.

Студенти, технологи, кулінари та інші інноватори зможуть запропонувати рішення, що будуть протестовані на базі МХП, або ж долучитися до команди та реалізувати свої ідеї у складі холдингу. 

«Можливість реалізувати свою ідею у партнерстві з МХП, отримати фідбек і знання від експертів галузі або запрошення на роботу — у цьому проєкті кожен знайде саме те, що потрібно йому. Я вірю, що саме такі win-win проєкти рухають нас як країну вперед, допомагають пробиватися стартапам і молодим спеціалістам, одночасно розвиваючи бізнес» — розповідає Євген Урсалов, виконавчий директор та співзасновник CASERS

Які етапи конкурсу?

До 31 жовтня усі охочі можуть запропонувати свої ідеї. Журі — представники компанії — оцінять задуми, оберуть фіналістів, які презентують рішення у фіналі конкурсу.  Під час презентації ідей визначаються переможці та формати подальшої роботи з МХП. Усі заходи MHP Innovation Lab відбуватимуться онлайн. 

Ідеї оцінюватимуть представники компанії:

Як взяти участь? 

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно зареєструватися на сайті https://mhpinnovationlab.com, завантажити своє рішення до 31 жовтня та бути на зв’язку з представниками компанії. 

Слідкувати за новинами та анонсами можна у каналі проєкту: https://t.me/mhpinnovationlab

 

Контакти для зв’язку

kramarenkoanna@casers.org 

Більше деталей у ФБ-події: https://www.facebook.com/events/628093627865991 

 

Поділитись