Grant Thornton – офіційний аудитор премії СІЛЬ

Раді повідомити, що компанія Grant Thornton (Ukraine) – офіційний аудитор ресторанної премії CІЛЬ 2020 року. Grant Thornton – одна з найбільших аудиторських і консалтингових мереж світу, яка вже понад 100 років допомагає динамічним організаціям розкривати їх потенціал зростання та досягати стратегічних цілей. Мережа об’єднує понад 56 000 співробітників більше ніж у 140 країнах світу, із сукупнім доходом у 2019 році – 5,72 млрд дол. США.

Grant Thornton (Ukraine) входить в ТОП 10 рейтингу аудиторських та консалтингових компаній України і підтверджує статус аудиторської компанії, що найбільш динамічно розвивається та надає професійні аудиторські та консультаційні послуги з питань корпоративних фінансів, трансфертного ціноутворення, податкового та юридичного консультування, кадрового та бухгалтерського аутсорсингу.

Grant Thornton (Ukraine) поєднує глобальний ресурс з досвідом та розумінням місцевого ринку і допомагає своїм клієнтам розвивати бізнес як в Україні, так і в різних країнах світу, долаючи виклики сьогодення.

Поділитись