Колекція Sensa бренду Schott Zwiesel

Гасло бренду Schott Zwiesel – «Скло для професіоналів». Німецький бренд, який поєднує ідеальну майстерність та інноваційні технології у виробництві скла, був заснований ще в 1872 році. За 145 років існування компанії її майстри створюють витончені й естетичні скляні вироби, відповідно до високих вимог споживачів.

Досконалість зовнішнього вигляду, функціональний дизайн і простоту в щоденному використанні компанії вдалося втілити в життя за допомогою запатентованого кришталевого скла Tritan®. Воно не містить домішок свинцю і барію, шкідливих для навколишнього середовища речовин і повністю відповідає екологічним стандартам.

Продукція компанії Schott Zwiesel є стандартом для міжнародних мереж готелів: Kempinski, Sheraton, Marriott, Renaissance і Radisson. Для розробки правильних форм келихів бренд співпрацює з відомими сомельє й інститутами вина. Келихи Schott Zwiesel розкривають аромат, підкреслюють смак і зберігають баланс напою.
Рекомендуємо переконатися в цьому особисто, не тільки поглянувши, а й піднявши келих із колекції Sensa за якість виробника Schott Zwiesel.

Підбирайте професійний посуд кращих світових брендів із MIRS Horeca: Посуд для ресторанів і готелів

Поділитись