MANEZH – лідер українського ринку рішень для захисту від сонця

Як театр починається з гардеробу, так ресторан починається з тераси. Затишна відкрита тераса, заповнена задоволеними відвідувачами, є підтвердженням того, що це популярне місце у місті.

Тераса дарує свободу від погодних умов: відкривши або закривши дах, ви самі вирішуєте, яким буде мікроклімат на вашій терасі. Це можливість бути господарем свого простору, а значить і господарем свого життя.

Кращі ресторатори країни розуміють це і, приймаючи рішення створити свій outdoor-простір, вибирають у партнери MANEZH – лідера українського ринку рішень для захисту від сонця.

Продукти компанії MANEZH дозволяють реалізувати безліч варіацій тераси – від простих мобільних рішень для літніх майданчиків до великих стаціонарних конструкцій, за допомогою яких легко створити позасезонную локацію, не обмежуючи час роботи тераси тільки літнім періодом.

Підтвердженням високої якості продуктів компанії є список її клієнтів, серед яких такі визнані ресторани, кафе і бари як Argentina Grill (Київ), Bull. Butcher and Wine (Запоріжжя), Veranda on the river (Київ), This is Пивбар, Maman (Одеса), Zafferano (Київська область), ВАО Modern Chinese Cuisine (Київ).

Поділитись