Гід найкращими винними барами України: фіналісти премії СІЛЬ 2019 року

Київ

Win Bar

Основне завдання бару, як написано в описі в facebook, відійти від протокольності ресторанів. WIN – це не просто заклад, де можна випити вина, тут пропонують нову культуру споживання напоїв і страв до них.

Заклад знаходиться на Подолі у старовинному двоповерховому будинку, проект якого був створений приблизно в 1820 році.

Адреса: вул. Хорива, 16/7
Facebook

101 Wine Bar

101 Wine Bar – винний бар із відкритою кухнею у магазині Good Wine. У назві бару вказана кількість позицій вина, які можна спробувати побокально. До кожної з них гостю порекомендують блюдо, яке доповнить смак напою.

Адреса: вул. Мечникова, 9
Facebook

Wine Not

Wine Not – перший ігровий винний бар, де за допомогою настільних ігор гостей навчать визначати сорт вина, країну походження, міцність і колір. Меню поділено на дві частини: вина на кожен день і вина для гурманів. Також представлені позиції побокально.

Адреса: вул. Саксаганського, 9
Facebook

Vinsanto Wine Bar

Vinsanto – сучасний винний бар із витонченою кухнею. Вся увага тут прикута до вина і гастрономічним враженням від пропонованих страв. В основі винної карти – виноробні всіх регіонів Італії, також представлені й інші країни.

Головна мета бару – щоб кожен гість знайшов своє вино і гастрономічне доповнення до нього.

У 2018 і 2019 роках Vinsanto Wine Bar був відзначений Wine Spectator.

Адреса: вул. Пушкінська, 20
Facebook

Vinostudia

Демократичний винний бар в центрі Києва поряд із парком імені Тараса Шевченко. У меню понад 50-ти вин побокально. Особливу увагу приділено каві, яку варять кожен день із 9 ранку.

Адреса: вул. Антоновича, 13
Facebook

Одеса

Sparkling Wine Gallery

Винний бар знаходиться на Катерининській площі. В меню ігристі та тихі вина Старого і Нового Світу. До них пропонують закуски і страви європейської кухні. Сезонна зимова фірмова страва – раклет із теплою картоплею, шинкою і корнішонами під французьким сиром.

За словами засновників закладу, бар – це втілення мрії про особливий винний простір, де любов і повага до вина – обов’язкові умови!

Адреса: Катерининська площа, 9
Facebook

Benjamin Wine Bar

На момент відкриття у базовій винній карті закладу пропонували близько 50 сортів вина, основні країни-виробники – Італія і Франція. Винний бар – це визнання любові до подорожей, культурі пиття і вишуканій простоті страв.

Адреса: вул. Грецька, 26/28
Facebook

Vinobroteria

Vinobroteria – винний бар із власною пекарнею у провулку Чайковського. В меню закладу страви європейської та італійської кухонь в авторській інтерпретації шеф-кухаря. У винній карті представлені вина побокально.

Адреса: пров. Чайковського, 19
Facebook

Харків

Loza Strekoza Wine bar

Винний бар знаходиться в центрі Харкова. У винній карті великий вибір вин Франції, Італії та Португалії побокально. В меню страви європейської та середземноморської кухні в авторській інтерпретації шеф-кухаря.

Адреса: пров. Театральний, 11/13
Facebook

 

У матеріалі використана інформація про заклади, опублікована у мережі інтернет.

Поділитись