Гід найкращими барами України: фіналісти премії СІЛЬ 2019 року

Київ

Hendrick’s bar

Коктейльний бар у самому серці Києва, прихований від сторонніх очей і міської метушні. Місце, де завжди запропонують близько 40 видів коктейлів — як незвичайних твістів на мікси зі світовою історією, так і авторських. Серед найбільш популярних страв — брускети, тартар із яловичини з грушею й гірчицею, каре телятини з овочами. Інтерʼєр закладу не відволікає, а лише спонукає до приємного відпочинку: затишний бар із довгою барною стійкою з темного дерева, приглушене світло й дизайнерські лампи.

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 42
Facebook

Pink Freud

Pink Freud — коктейльний бар у затишному дворику на Подолі, у якому панують коктейлі, втілюються несвідомі бажання, божевільні фантазії й рожеві мрії. У коктейльній карті представлені ексклюзивні авторські коктейлі від майстрів міксології. Основний зал Pink Freud знаходиться у дворику, який накритий дахом і взимку обігрівається. У ньому комфортно в будь-яку пору року. Також можна розташуватися у внутрішньому залі. На стінах бару, розписаних відомим київським художником Андрієм Блудовим, живе Фрейд у різних іпостасях.

Адреса: Нижній Вал, 19
Facebook

N::B Cocktails

N::B Cocktails – це продовження світової традиції барів Nikka Whisky (Японія, Таїланд, Європа) в оновленому форматі. Бар поєднує в собі не тільки напої на основі віскі Nikka і авторські коктейлі, а й любов до японського барного інвентарю та східних бойових мистецтв. Саме тому тут не тільки бар, а й шоу-рум, де шейкери і змішувальні склянки співіснують з мечами катана і обладунками самураїв.

N::B Cocktails – це спроба привнести японську культуру в життя української столиці. Простіше кажучи, це –  Київ зі смаком японського віскі.

Адреса: вул. Михайлівська, 13
Facebook

LoggerHead

Концепцію бару LoggerHead яскраво ілюструє його гасло: 1 BAR = 1 ATM. В фізиці йдеться, що бар (гр. βάρος — «вага, тяжкість») — це позасистемна одиниця виміру тиску, що приблизно дорівнює одній атмосфері. Атмосфера як фізична величина дорівнює атмосферному тиску на поверхні Землі на рівні Світового океану. Таким чином, фізична метафора в реальному «барному життєсвіті» означає, що гість бару LoggerHead перебуває в комфортних умовах існування, які сприяють його ефективному залученню до сучасної коктейльної культури. Саме атмосфера такої невимушеності та природності виступає запорукою формування космосу — порядку з хаосу «барного життєсвіту» Києва.

Адреса: бульв. Т. Шевченко, 1
Facebook

Alchemist Bar

Alchemist Bar — це простір, в якому душа, знаходить спокій, легкість і навіть безсмертя. Щоб дізнатися чи вдалося команді знайти еліксир безсмертя, доведеться витратити не один вечір — коктейльна карта в Alchemist складається з більш ніж 80-ти коктейлів.

Не менше в барі пишаються музичною програмою та неповторною атмосферою: тут грають кращі музиканти України та запрошені закордонні гості, звучить джаз, фaнк, експериментальна музика, а пізно вночі, діджеї грають калейдоскоп з танцювальних пісень.

Адреса: вул. Шота Руставелі, 12
Facebook

«БарменДиктат»

«БарменДиктат» відкрився на місці легендарного арт-клубу «44». У закладі з 13-метрової сталевою барною стійкою налічується понад 400 найменуваннь різного виду алкоголю. Діє повноцінне меню зі стравами авторської та європейської кухні.

Адреса: вул. Хрещатик, 44
Facebook

Hangover

Hangover – популярна київська локація, куди приїжджають не тільки випити, а й потанцювати. Заклад позиціонує себе як місце, де «можна позбавитися від похмілля важкого дня і заробити його завдяки запаморочливим коктейлям».

Адреса: вул. Грушевського, 3а
Facebook

Одеса

Zelda Bar

Zelda Bar – перший абсент-бар в Україні, який поєднує коктейль-бар та магазин якісних алкогольних напоїв. Назва закладу надана на честь дружини письменника Френсіса Скотта Фіцджеральда, ікони епохи джазу – Зельди Сейр. Гостям пропонують понад 30-ть видів абсенту та авторські коктейлі на його основі. Серед закусок – устриці та мідії, меню цікаве постійним оновленням.

Адреса: вул. Ланжеронівська, 26
Facebook

The Fitz

Тут усе дозволяє забути, що ви перебуваєте в центрі Одеси: дух епохи Фіцджеральда, магнетизм музики й автентичність деталей. Заклад пишається «ромовим щоденником», до якого потрапляють подаровані або привезені позиції. В основі міксологічного бару — класичні та авторські коктейлі. А щоби все це скуштувати, відвідувачам доведеться «потягнути за хвоста». Дверна ручка у формі хвоста мавпи проведе до залу, де можна зануритися в неповторну епоху Гетсбі.

Адреса: вул. Єкатерининська, 6
Facebook

Харків

Benedict Daily Bar

Benedict Daily Bar — бар нового формату, розташований у самому центрі Харкова. У меню — стара добра коктейльна класика часів Джеррі Томаса й авторські розробки, страви європейської, американської та східної кухні. Гостям тут запропонують гастрономічні пари (страву та коктейль). У барі панує атмосфера безперервного джазу, фанку та чорно-білих мультфільмів про моряка Попая, в оточенні книг з історії коктейлів, вінтажного програвача й старих вінілів.

Адреса: вул. Сумська, 80
Facebook

Дніпро

Bar Acacia

Bar Acacia открылся в марте этого года и очень быстро стал популярным среди жителей города. За анонсами новых алкогольных брендов, вечеринок и новостями заведения предлагаем следить на официальной странице в Facebook.

Адреса: вул. Центральна, 16
Facebook

OLD PAL Bar

OLD PAL Bar — це контактний коктейльний бар у центрі Дніпра. Тут можна спробувати як класичні коктейлі, так і авторські від шеф-бармена, смак яких підкреслить прості закуски. В інтерʼєрі кришталева люстра на тлі обпаленого дерева, грубий бетон, що сусідить із міддю, стара цегляна кладка поруч із різьбленими стелями.

Адреса: вул. Січових Стрільців, 3а
Facebook

Львів

Libraria Speak Easy Bar

Libraria — перший класичний speak easy бар у Львові з ексклюзивною коктейльною картою і живими джазовими виступами. Бар знаходиться у центрі старого міста, в історичній будівлі з класичним інтер’єром і великою колекцією старовинних книг. Це місце вже зарекомендувало себе, як краща площадка для клубних виступів джазових виконавців з України та всього світу.

Коктейльна карта закладу налічує велику кількість авторських напоїв, а бартендери пройшли навчання та практику в кращих барах світу. Ну і звісно, як і має бути в кращих традиціях speak easy барів, Libraria важко знайти, але знайшовши, це місце стає другим домом для всіх добрих людей.

Адреса: Вірменський дворик
Facebook

 

У матеріалі використана інформація про заклади, опублікована у мережі інтернет.

Поділитись