Денис Суховій: як відкрити свою пекарню

Денис Суховій – член журі Національної ресторанної премії СІЛЬ, бренд-шеф пекарні Chef Bakery. Засновник Гільдії Пекарів і шеф-інструктор в Denys Suhoviy Bakery School. За 12 років роботи з випічкою став універсальним фахівцем у цій сфері

Перше. Потрібно освоїти професію пекаря. Коли ви розумієте процеси зсередини – можете ними управляти. Як варіант, можна найняти шефа або кваліфікованого фахівця, але вам потрібно довіряти йому, як собі.

Якщо ви розумієте, з чого складається продукт, який робите (сировина, правильно підібране устаткування й організація роботи змін), вам набагато легше управляти бізнес-процесом. Це схоже на те, як ви вивчаєте механізм роботи автомобіля перед тим, як сісти за кермо.

Друге. Потрібно бути фінансистом: розуміти, що відбувається з доходами й витратами. По суті, потрібно освоїти ще одну професію.

Цей пункт схожий на перший. Ви можете не випікати хліб або не рахувати касу самостійно, але вам обов’язково потрібно розбиратися в цьому і контролювати. Контроль – основа ефективного управління. Ви завжди бачите, куди рухається ваш проект, і можете скорегувати його курс.

Звичайно, ви можете найняти як пекаря, так і фінансиста. Це теж хороший варіант. Але він не позбавить вас від необхідності розуміння усіх процесів. Адже бізнес – це усвідомлене рішення, тож підходити до його реалізації теж необхідно усвідомлено.

Третє. У пекарському бізнесі працює правило МММ. Місце, місце і ще раз місце. Якщо ви відкриєте свою торгову точку у вдалому (правильному) місці, – вона буде успішною.

Четверте. Цільова аудиторія. Вибір продукту, який ви хочете виробляти, а також вибір цільової аудиторії – це угода з самим собою. Якщо ви хочете виробляти якісний продукт і працювати відкрито, підписуючись своїм ім’ям під кожним круасаном, то ваша аудиторія – осмислені люди, які цінують якість. Якщо ви женетесь за легкою наживою, і якість не має значення, – імовірно, ви готові продавати не найякісніший продукт. Це означає, що ваша цільова аудиторія дуже широка і не усвідомлена.

Поділитись