Марко Черветті про улюблені ресторани в Одесі, Києві, Львові

Бренд-шеф ресторанних проектів «Сільпо», Le Silpo, Сільпо Resto, ресторану неаполітанської кухні Positano. Італієць за походженням, Марко проживав у Бразилії, Китаї, Росії. Останні 3 роки розвиває ресторанні проекти ритейл-мережі «Сільпо». За освітою хімік, культуролог-китаєзнавець, за покликанням – кулінарний філософ родом з регіону П’ємонт, – Марко спеціалізується на винах і морській кухні

Одеса

Bernardazzi – найвеличніший ресторан із будь-якої точки зору. Мені подобається там абсолютно все: сервіс, феноменальна винна карта (найкраща в Україні та Східній Європі), сомельє, фантастичне місце, відмінне меню і ціни. Наприклад, у Парижі все це коштувало б у 20 разів більше!

Ресторан Bernardazzi, вул. Буніна, 15

Nonna Letizia – ресторан італійської кухні шеф-кухаря Роберто Армаролі, де готують за рецептами його бабусі. Шеф дуже старається, кухня просто чудова!

Ресторан Nonna Letizia, Олександрівський проспект, 8

Monica Pinza Pasta Bar – новий ресторан Михайла Серебріна. Мені дуже подобається ходити в його заклади за особливе ставлення до ведення бізнесу. Мені здається, він обожнює свою справу, і в цьому секрет його успіху.

Ресторан Monica Pinza Pasta Bar, Катерининська, 23

«Гоголь у Моря» – феноменальне місце на пляжі, дуже по-одеськи.

«Гоголь у Моря», вул. Набережна, 2

Кафе Lou Lou – ніби центр міста, куди приходять абсолютно усі. Мені дуже подобається сидіти там хоч цілими днями!

Кафе Lou Lou, вул. Катерининська, 6

Tavernetta і «Стейкхаус» – еталонні місця, де можна зустріти всіх друзів-одеситів!

Tavernetta, вул. Катерининська, 45

«Стейкхаус. М’ясо та вино», вул. Дерибасівська, 20

The Fitz і Zelda Bar – улюблені одеські бари. Я часто буваю в Одесі у відрядженнях, а після роботи потрібно відпочивати!

The Fitz, вул. Катерининська, 6

Zelda Bar, вул. Ланжеронівська, 26

Київ

У Києві назвати улюблені заклади трохи складніше. Мені здається, що я, в основному, перебуваю на роботі, нікуди не виходжу і не їм. Останнім часом кілька разів ходив в Adelle, мені там дуже подобається. Вони неймовірно ввічливі, іноді мені навіть стає підозріло (сміється прим.). Мені подобається ця кухня, тому що я не вмію її готувати. Дуже смачно і природно.

Ресторан Adelle, вул. Велика Васильківська, 29

«Мама Манана» – грузинський ресторан, у який раніше я ходив дуже часто. Його господиня – мало не перша людина, з якою я познайомився, коли приїхав в Україну.

Ресторан «Мама Манана», вул. Велика Васильківська, 44

Win Bar – місце, куди мені подобається ходити на вино і тусуватися.

Винний бар Win Bar, вул. Хорива, 16/7

Arirang – корейське кафе на Антоновича, де все дуже просто і автентично. Мені дуже там подобається.

Arirang, вул. Антоновича, 160

«БарменДиктат», LoggerHead, Hendrick’s, Who & Why drinkery – бари, де найчастіше мене можна зустріти.

«БарменДиктат», вул. Хрещатик, 44

LoggerHead bar, бульв. Т. Шевченка, 1

Hendrick’s bar, вул. Б. Хмельницького, 42

Who & Why drinkery, вул. Ярославів вал, 21а / 20

Vino e Cucina – ресторан італійської кухні з фантастичною винною картою.

Vino e Cucina, вул. Січових Стрільців, 82

«Кеды искусствоведа» – новий заклад у центрі Києва на Бессарабці. Мені здається, що Денис Жаткін спеціально відкрив його поруч із моїм будинком, тому що знав, я буду приходити сюди щодня!

«Кеды искусствоведа», вул. Басейна, 1-2

Punkraft на Подолі мені подобається за неймовірний вибір пива, він дуже вражає. Ще один цікавий заклад із крафтовим пивом неподалік – Drunkey Monkey bar.

Punkraft, вул. Ігорівська, 14а

Drunkey Monkey bar, вул. Костянтинівська, 1

Львів

Театр пива «Правда» – просто обожнюю. Мені здається, в Україні мало людей, які розуміють, що тут варять фантастичне пиво за світовими стандартами. Це продукт, який може бути всюди, навіть у Бельгії. Все пиво в «Правді» непастеризоване, подається прямо з кег через систему охолодження на крани. В Україні є лише кілька таких виробництв.

Театр пива «Правда», пл. Ринок

«Дуже висока кухня» – ресторан, від якого я в захваті. Я мрію про ресторан без меню і вважаю, що всі заклади повинні бути такими. Раніше в П’ємонті було багато таких ресторанів: приходиш у певний час, і тобі приносять страви. Я виріс у подібних закладах. Коли на початку 90-х у ресторанах з’явилося меню, мій батько дуже дратувався. Ресторан без меню – це прекрасно, це відсутність заготовленого та використання сезонних продуктів. Це здорово, і так повинно бути, плюс це особистий контакт із гостем без офіціантів, які просто вчать меню напам’ять.

Ресторан «Дуже висока кухня», пл. Ринок, 14

Americano – дуже автентичний ресторан китайської кухні. Я завжди замовляю там дуже багато позицій.

Ресторан Americano, вул. О. Нижанківського, 2

Серед барів я б виділив 12 Steps Bar, люблю закінчувати там вечір.

12 Steps Bar, вул. Я.Жіжкі, 4

 

Поділитись