Чек-лист Олександра Сляднєва: як я вибираю ресторани

Олександр Сляднев – член журі Національної ресторанної премії СІЛЬ, член Української Асоціації Професійних фотографів (UAPF), автор міжнародного проекту Food & Chef, а також творець і лектор Авторської школи фотографії та видавець кулінарних книг

Вибір ресторану, в який я піду сьогодні їсти – для мене завжди стрес. Завжди. Але є кілька речей, які суттєво полегшують мені вибір:

  1. Крута книга для любителів лампового і крутий додаток для мобільного «Where chefs eat». Шеф-кухарі рекомендують ресторани, де вони їдять. Дуже багато цікавих і незвичайних знахідок.
  2. Lonely Planet App, сайти Michelin і Gault Millau.
  3. Експерти, яким я довіряю і з якими у мене подібні смаки. Наприклад Julia Aurora Ogorodnyk робить дуже цікаві добірки по різних містах і країнах.
  4. Меню. Меню я шукаю в Google Maps. Чим менше в ньому позицій, тим краще. Ідеально: 15-20. Мій особистий рекорд: дві позиції. І там було неймовірно смачно.
  5. Черга. Чергу я теж дивлюся в Google Maps. Там є крута графа «популярний час». Дивлюся відразу п’ятниці і суботи. Якщо завантаження невисоке, то пропускаю. Там же дивлюся, скільки часу гості проводять в середньому в закладі, але це підходить не для всіх.
  6. Відгуки та інтер’єр – в топку. За моїми відчуттями, дуже багато рекомендувачів пишуть тільки негатив, а ще більше рекомендувачів просто не розбираються в їжі. А інтер’єр? Скільки найсмачнішої їжі я їв, сидячи на заляпаних пластикових стільцях, з мухами і тарганами на стінах, не злічити.
  7. Туалет. Перед тим, як зробити замовлення, я заходжу в туалет. Якщо там чисто і все акуратно, я буду там їсти (не в туалеті, а в ресторані).
  8. Фотографії в меню. Якщо в меню паршиві фото, їсти там я не буду. Швидше за все, ресторатор заощаджує і не розбирається в visual art. А раз так, не економить він на продуктах і розбирається він в ресторанній справі. Краще вже меню без фото.

І так, всі ресторани, що мені сподобалися я додаю собі в Google Maps. Коли я приїжджаю в будь-яке місто, мені не треба вибирати, де їсти.

Опубліковано з дозволу автора. Текст і коментарі на facebook.

Поділитись