Євген Клопотенко про улюблені ресторани в Києві та Україні

Євген Клопотенко – член журі Національної ресторанної премії СІЛЬ, кулінарний експерт, ресторатор. Автор проекту «Нове Шкільне Харчування», в рамках якого створив нову збірку рецептур для навчальних закладів України. Постійний експерт програми «Сніданок з 1+1», в якій вчить глядачів готувати легко і смачно. Автор популярного в Україні кулінарного сайту klopotenko.com

Київ

Зізнаюся чесно, зараз я не встигаю відвідувати абсолютно всі заклади і це дуже велика проблема. У Києві останнім часом їх відкривається дуже багато. Коли я не міг знайти приміщення під свій ресторан у мене була одна думка: як вони це роблять?

Поки я не відкрив свій ресторан («100 років тому вперед» – прим.), ходив в ті місця, де швидко віддають їжу і не вбивають її. Для мене важлива швидкість. Наприклад, мережа «Файна Фамілія», де легко, швидко, домашня атмосфера і не чекаєш нічого особливого. Зазвичай я їздив туди, якщо мені потрібно було швидко поїсти. А якщо не швидко, посидіти помріяти … хоча, у мене не буває такого, щоб я просто посидів і помріяв, брешу.

У кожному ресторані Києва я знаю, що їм. Звичайно, у мене є свої secrets places. Один з них – мусульманський ринок біля Ісламського культурного центру і мечеті. Я вважаю, що там продають кращу баранину в Києві і трушні кебаби.

Якщо хочеться чогось в’єтнамського, я їду у «В’єтнамський привіт» на Бессарабці, там є своя атмосфера.

За індійською кухнею я йду в ресторан «Гімалаї», там все по-справжньому. Але їм там тільки Butter Chicken (куряче філе в горіхово-томатному соусі прим.), Для мене це – секс.

На страви азіатської кухні я піду фактично по сусідству – у 17.804 Indonesian Social Kitchen. Там готують ідеальний рис із гострими овочами. Ходжу на нього тільки туди, в інші заклади не бачу сенсу. У мене так із багатьма місцями. Я вибираю одне блюдо і їду виключно на нього, коли захочу. Тому що знаю, що мені буде добре.

Україна

Нещодавно я був у Львові і можу сказати, що там нарешті з’явилася їжа для мене. Йдеться про ресторанну їжу і заклад «Дуже висока кухня». Точно повернуся туди ще раз, цікаво повторити цей досвід.

Схожа історія з Одесою, мені важко знайти там щось для себе, але там є Tavernetta і Nonna Letizia. Це – дуже хороша і улюблена мною італійська історія. Круто, що за останні кілька років в Одесі стала швидко і якісно розвиватися барна культура.

Інші регіони України? У Дніпрі та Харкові, знову-таки, для мене особисто вибір одиничний. У Сумах, Чернігові та Вінниці все тільки зароджується. А ось Житомир і Рівне розвиваються дуже активно.

Якщо виділити одне місто, думаю, їм стане Одеса.

Поділитись