Гід найкращими закладами Одеси: фіналісти премії СІЛЬ 2019 року

У 2019 році фіналістами Національної ресторанної премії СІЛЬ з Одеси стали 33 заклади в 14 номінаціях. А чотири беруть участь у нових номінаціях цього року – «Найкращий винний бар» і «Найкращий ресторан азійської кухні»

Кав’ярні, кондитерські та пекарні Одеси

Відомі не тільки в Одесі, а й у всій Україні кав’ярні «Тишина. Espresso Bar», «Atelier. Design & Coffee» і «Foundation Coffee Roasters» щорічно стають фіналістами премії СІЛЬ. Вперше цього року в фінал вийшла кав’ярня «Минималист». Детальніше про ці заклади та інших фіналістів у номінації «Найкраща кав’ярня» читайте у спеціальному гіді.

За звання найкращої кондитерської України вже не перший рік змагаються одесити «Make My Cake» і «Yablonska Patisserie». У першій варто обов’язково спробувати фірмові макаронс, а у Катерини Яблонської – десерти й торти. Вперше цього року фіналістом премії стала кондитерська «Tort’n’tart».

«Breadway» і пекарню «Bread» рекомендуємо шанувальникам свіжої та ароматної випічки.

Міські кафе та місцевий street-food

Відчути справжній дух Одеси можна не тільки на Привозі, а й у міських кафе. Рекомендуємо багаторазових фіналістів премії СІЛЬ – «Dizyngoff» і «Maman». Насиченість категорії вуличної їжі цього року обіцяє бути особливо захопливою. Фіналістами номінації «Найкращий street-food» стали точки «Truckttoria Food Truck», а також «Любимая, тебе брать?» та «Божественный тако», які знаходяться у Міському Ринку Їжі.

Ресторани української та національної кухні

Скучили за українською кухнею, яку пам’ятаємо з дитинства? Ласкаво просимо в ресторан «Куманець»! А ось познайомитися із традиційними регіональними стравами просто необхідно в ресторані «Frumushika», де готують із локальних продуктів власного фермерського господарства.

Італійська кухня представлена ​​ресторанами «Fratelli» і «Nonna Letizia». «Хаджибей» – перший кримськотатарський ресторан Одеси. Шанувальникам азійської кухні рекомендуємо ресторани «Юн» і «Azuma Oriental Restaurant».

М’ясо і риба

Ресторани «Братья Гриль» і «Slow Piggy» – фіналісти в номінації «Найкращий м’ясний ресторан». Зверніть увагу на меню цих закладів. Припускаємо, що ваше уявлення про різноманіття страв і техніки приготування може кардинально змінитися. А шанувальникам морепродуктів (адже ми в Одесі!) рекомендуємо рибний ресторан «Бабель Фиш».

Від слабоалкогольних до міцних

У номінації «Найкращий пивний ресторан» Одесу представляє «TREF Café Beer Hub». Одразу три заклади вийшли в фінал нової цьогорічної номінації «Найкращий винний бар» – «Sparkling Wine Gallery», «Benjamin Wine Bar» і «Vinobroteria». А в коктейльній категорії між собою змагаються вже легендарні одеські бари «The Fitz» і «Zelda bar».

Ресторани при готелях

Неспішний сніданок або камерна вечеря. Для цих випадків ми рекомендуємо ресторани при готелях, на які не завжди звертають належну увагу. А дарма. Фіналісти премії цього року – «Le Grand Café Bristol», «R1 restaurant» і «Gagarinn FOOD HUB».

Повний список фіналістів премії СІЛЬ 2019 року за посиланням.

Поділитись