Нововведення премії СІЛЬ 2019 року

 

1. Експерти премії 2019 року запрошуються з усіх регіонів України, міст-мільйонників і великих туристичних центрів. Вони висувають найкращі заклади в 2 етапи: зі свого регіону і з усієї України.

2. Члени журі голосують за заклади в кількості від 0 до 2 у кожній номінації в категорії «Самономінанти» (заклади, які подали заявки через сайт) в онлайн-анкеті. Якщо член журі вважає, що жоден заклад не відповідає критеріям номінації, він може пропустити голосування.

3. Список закладів-фіналістів премії затверджується під час зборів членів журі шляхом голосування підняттям рук у присутності аудитора премії. У кожній номінації повинно бути представлено не менше 7 закладів-фіналістів з категорії списків експертів, а також не більше 2 закладів-фіналістів з категорії самономінантів. Члени журі шляхом голосування більшості мають права вносити зміни у кількість участників кожної номінації.

4. Переможці премії минулого року пропускають поточний рік.

5. Члени журі не мають права оцінювати закладу, в яких вони є чинними або прямими інвесторами, співробітниками або мають родинні зв’язки з менеджментом закладу (подружжя, батьки, діти).

6. Введення номінації «Найкращий винний бар».

«Спеціалізація» 50%

«Кухня» 20%

«Сервіс» 15%

«Атмосфера» 15%

У номінації оцінюються закладу з великим вибором вина і професійною програмою сервісу.

Критерії оцінки:

7. Введення номінації «Найкращий ресторан азіатської кухні».

«Спеціалізація» 40%

«Кухня» 30%

«Сервіс» 15%

«Атмосфера» 15%

У номінації оцінюються заклади, що спеціалізуються на кухні східної, південної і південно-східної Азії.

Критерії оцінки:

 

Поділитись